Vítězství na soutěži Kouzlení z perníku

Ve čtvrtek 23.3.2017 se tři žákyně naší školy zúčastnily již 6. ročníku soutěže Kouzlení z perníku v Nové Pace pod záštitou Střední školy gastronomie a služeb.

Soutěž byla rozdělena do tří kategorií. V kategorii A se prezentoval hotový perníkový výrobek na téma dárková kazeta.  Kategorie B spočívala ve zdobení perníku na čas. Zde se mohli zúčastnit pouze žáci, kteří mají se zdobením zkušenosti. Poslední kategorie C se vyznačovala zdobením perníku na čas pro nováčky.

Naše žákyně se zúčastnily dvou kategorií. Monika Kaňkovská, žákyně 1. ročníku oboru Kuchař, obdržela zlatou medaili za prezentovanou dárkovou kazetu v kategorii A. Dominika Návesníková, žákyně 2. ročníku obor Prodavač, získala zlatou medaili za ozdobení perníku dle vlastního motivu na čas v kategorii C. Monika Parovinčáková, žákyně 2. ročníku obor Servírka, obdržela stříbrnou medaili za ozdobení perníku dle vlastního motivu na čas taktéž v kategorii C.

 Soutěž probíhala v Městském kulturním středisku pro veřejnost. V malém sále se žáci prezentovali a zdobili perníky.  Ve velkém sále měli možnost zúčastnit se celodenního programu. Mohli se podívat například na dekantaci vína, práci s čokoládou, vaření asijské kuchyně nebo barmanskou show.

Šikovným žákyním gratulujeme k úspěchu a děkujeme za vzornou prezentaci školy.

Partneři

ŠKODA AUTO Skiareál Bubákov Skiareál Špindlerův Mlýn TopKarMoto

Kontakt

Střední škola strojírenská a elektrotechnická
se sídlem v Nové Pace

Krkonošská 265, 543 11 Vrchlabí
Tel., fax 499 421 195
E-mail: sssenp@sssenp.cz