Senzační vítězství v malé kopané o putovní pohár starosty Lázní Bělohrad

V úterý 7.6.2016 se vybraní žáci naší školy účastnili turnaje v malé kopané o putovní pohár starosty Lázní Bělohrad a dovezli senzační 1. místo. Ve skupině remizovali v prvním zápase s MOA Jičín 1:1 a po vyladění sestavy rozdrtili ve druhém zápase tým SŠGS Nová Paka 7:0.

Z prvního místa ve skupině postoupili naši studenti do semifinále, kde se střetli s SUPŠ HNN  Hr. Králové a po vítězství 2:1 zaslouženě postoupili do finále, ve kterém se utkali o vítězství s trojnásobným vítězem tohoto turnaje SOŠ a SOU Vocelova Hr. Králové. Po tuhém boji, který skončil v základní hrací době remízou 1:1, došlo na penaltový rozstřel. Naši střelci se ani jednou nemýlili a naopak náš brankář jednu penaltu chytil. Tímto naše škola vyhrála finále 2:1 a odvezla si domů krásný putovní pohár a velký dort na doplnění energie J  Hoši děkujem!     

Partneři

ŠKODA AUTO Skiareál Bubákov Skiareál Špindlerův Mlýn TopKarMoto

Kontakt

Střední škola strojírenská a elektrotechnická
se sídlem v Nové Pace

Krkonošská 265, 543 11 Vrchlabí
Tel., fax 499 421 195
E-mail: sssenp@sssenp.cz